Wykonujemy efektowne i funkcjonalne meble kuchenne na wymiar. Dzięki temu rozwiązaniu uda się Państwu praktycznie zagospodarować nawet niedużą i z pozoru nieustawną kuchnię. Realizujemy projekty naszych Klientów i proponujemy własne rozwiązania. Kuchnie na wymiar w Krakowie, tylko z Szafagra Studio Meblowe!

Jak zamówić meble kuchenne?

Skontaktujcie się Państwo z salonem Magnat w celu umówienia terminu pobrania pomiarów. Nasz specjalista dokładnie wymierzy przestrzeń w kuchni, zaprezentuje dostępne materiały i rozwiązania i porozmawia z Państwem o oczekiwaniach. Następnie przygotowujemy dla Państwa projekt wraz z wizualizacją i wyceną. Po akceptacji podpisujemy umowę i przystępujemy do prac. Wykonujemy nowoczesne i bardzo praktyczne szafy oraz zabudowę dla sprzętów AGD. Kuchnia to wymagające miejsce, ale nasze meble gwarantują efektowny wygląd przez długie lata. Zespół montażystów zmontuje Państwa meble kuchenne na miejscu, szybko i profesjonalnie. Oferujemy profesjonalne projektowanie i rzetelne doradztwo w wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań.

Dlaczego warto wybrać kuchnie na wymiar Magnat?

Wykorzystujemy wytrzymałe płyty MDF, płyty drewniane, forniry i laminaty, szkło lacobelowe i wiele innych materiałów odpornych na wilgoć, temperaturę czy trudne zabrudzenia. Nasze meble mają być nie tylko modne, ale i funkcjonalne. Na życzenie Klienta szafki wyposażane są w oświetlenie, blaty z kamienia naturalnego, systemy cichego zamykania, wysuwane kosze, wieszaki, organizery i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu.

Oferta Szafagra Studio Meblowe

  • kuchnie klasyczne, kuchnie nowoczesne
  • szafki, krzesła, stoły, blaty
  • zabudowy piekarników, zabudowy zmywarek, zabudowy lodówek

Przykładowe projekty

SZYBKA REALIZACJA

Staramy się zaoszczędzić jak najwięcej Państwa czasu wykonując zlecone nam prace w szybkim terminie.

INNOWACYJNE POMYSŁY

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobierając nowoczesne i innowacyjne pomysły podczas projektowania.

WIELOLETNI STAŻ

Działamy w branży od 1997 roku, posiadamy ogromne doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę.

ZADOWOLENIE KLIENTÓW

Dołącz do sporego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Studio Meblowe Szafagra

ul. Zakopiańska 56 lok. 16

30-418 Kraków

CENTRUM ZAKOPIANKA

12 266 72 85

biuro@szafagra.net

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 11:00 – 19:00

Sobota: 10:00 – 15:00