Czy w studiu meblowym Szafa Gra można zamówić każdy rodzaj mebli dla domu?

Niemal każdy. Wykonujemy szafy na wymiar, szafy przesuwne, wnękowe i pełne, również z drzwiami uchylnymi bądź łamanymi. W ofercie mamy także meble kuchenne wraz z zabudową sprzętu AGD. Wykonujemy kuchnie klasyczne i nowoczesne. Polecamy Państwu także wykonywane na zamówienie meble łazienkowe, zestawy RTV, regały, komody. Nie wykonujemy zestawów do jadalni, łóżek, kompletów wypoczynkowych i innych mebli tapicerowanych.

Jak wygląda pomiar?

Na dokonanie pomiaru należy umówić się ze specjalistą firmy Szafagra Studio Meblowe mailowo bądź telefonicznie. Pomiarów dokonujemy na miejscu montażu. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną Państwu dostępne u nas rozwiązania. Po określeniu oczekiwań wkrótce przedstawiamy Państwu projekt i wycenę.

Czy spotkanie na pomiar jest płatne?

Wycena mebli jest bezpłatna. Pomiar wraz z wykonaniem projektu są odpłatne. Ich koszt jest wliczany w cenę przy zamówieniu mebli. Dojazd powyżej 30 km od Krakowa jest obliczany indywidualnie.

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym terminie. Szafy przesuwne wykonujemy na ogół w czasie od 2 do 4 tygodni. Meble kuchenne zaś od 4 do 8 tygodni. Termin liczony jest od daty podpisania umowy, ponieważ dopiero wówczas możemy zamówić u dostawców odpowiednie materiały.

Ile trwa montaż i w jakich godzinach jest on przeprowadzany?

Montaż może zająć od kilku godzin do kilku dni, w zależności od ilości zakupionych mebli, szafek na wymiar itp. Przeprowadzamy go zawsze w terminie i godzinach ustalonych indywidualnie z Klientem.

Czy wykonane meble objęte są gwarancją?

Wszystkie wykonane przez nas meble objęte są 24-miesięczną gwarancją. Po upływie tego czasu nasi Klienci mogą skorzystać z serwisu pogwarancyjnego oferowanego przez naszą firmę. Na fronty kuchenne gwarancja trwa 2 lata, na akcesoria do mebli może mieć charakter dożywotni.

Czy można zwrócić meble lub wymienić je na inne?

Ponieważ wykonujemy meble według indywidualnych ustaleń, oczekiwań Klienta i na konkretny wymiar, nie przyjmujemy zwrotów. Z tych samych przyczyn nie możemy też wymienić mebli na inne. Dlatego przypominamy o dokonywaniu przemyślanych zamówień, jak również o zgłaszaniu wszelkich zmian i wątpliwości na etapie projektowania. Po zaakceptowaniu projektu zmiany nie będą już możliwe, ponieważ materiały do wykonania mebli zamawiamy zgodnie z ich wymiarami.

Jak wygląda płatność za meble?

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów podpisujemy umowę i pobieramy 50% zaliczki. Reszta kwoty jest pobierana po realizacji zamówienia.

Czy jest możliwość zakupu na raty?

Tak, sprzedaż w systemie ratalnym odbywa się za pośrednictwem operatora ratalnego. Wniosek kredytowy możecie Państwo złożyć w naszym salonie.

Czy wystawiacie Państwo fakturę VAT?

Tak, wystawiamy fakturę VAT. Prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby w trakcie składania zamówienia.

Co zawiera się w cenie mebli?

Cena mebli na wymiar obejmuje ich wykonanie, transport i fachowy montaż. Instalację urządzeń kuchennych ustalamy indywidualnie z Klientem.

Od czego zależy cena mebli?

Na cenę wpływ ma wiele czynników: zastosowane materiały, przede wszystkim wykończenie frontów, blatów oraz wyposażenie dodatkowe, takie jak oświetlenie, kosze cargo, systemy podnośników i inne rozwiązania niestandardowe.

Planuję remont. Kiedy najlepiej zamawiać meble – przed czy po remoncie?

O ile nie zamierzacie Państwo przebudowywać instalacji, możecie zamówić pobranie wymiarów po remoncie lub w końcowej jego fazie. Jeżeli jednak instalacje ulegną przebudowie, pomiary należy wykonać przed bądź w trakcie remontu. Dotyczy to oczywiście głównie mebli kuchennych i łazienkowych. Szafy na wymiar można zamawiać w dowolnym momencie.

Z jakich materiałów wykonujecie kuchnie?

Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości materiałów meblarskich. Wśród najczęściej wybieranych znajdują się płyty MDF (połysk, półmat, mat), płyty laminowane, drewno lite i płyty fornirowane, szkło, metale, kamień naturalny, tworzywa sztuczne. Bazujemy na podzespołach pochodzących od uznanych dostawców. Dostosowujemy materiały do warunków ich eksploatacji. Nasze kuchnie są zatem odporne na uszkodzenia mechaniczne, wysoką temperaturę czy intensywne zabrudzenia (tłuszcz, osady itp.).

SZYBKA REALIZACJA

Staramy się zaoszczędzić jak najwięcej Państwa czasu wykonując zlecone nam prace w szybkim terminie.

INNOWACYJNE POMYSŁY

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobierając nowoczesne i innowacyjne pomysły podczas projektowania.

WIELOLETNI STAŻ

Działamy w branży od 1997 roku, posiadamy ogromne doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę.

ZADOWOLENIE KLIENTÓW

Dołącz do sporego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszych usług.