Nasza firma istnieje od 1997 roku. Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku mebli kuchennych, szaf wnękowych, garderób. Z powodzeniem realizujemy indywidualne zamówienia naszych Klientów na meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe, a także wykonujemy meble biurowe oraz wyposażenie lokali gastronomicznych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy i umiejętnościach naszych pracowników zapewniamy wysoki standard wykonania mebli.

Z uwagą śledzimy nowe trendy wzornictwa wykorzystując je w projektowanych meblach oraz w aranżowanych pomieszczeniach. Stosujemy również nowoczesne materiały i rozwiązania techniczne podnoszące komfort użytkowania mebli, a także nadające im nowe walory estetyczne.

Meble kuchenne Kraków
Łazienki Kraków
Szafy Kraków

Korzystając z wieloletniej współpracy z naszymi partnerami oferujemy wiele ciekawych i niestandardowych rozwiązań pozwalających wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz spełnić ich pragnienia o niebanalnym i przytulnym mieszkaniu.

Zapewniamy, że powierzenie nam wykonania każdego zlecenia traktujemy z najwyższą starannością na każdym etapie jego realizacji, by w efekcie osiągnąć zamierzony przez naszego Klienta efekt.

Serdecznie zapraszam do współpracy.