Specjalnością naszej krakowskiej firmy są nie tylko kuchnie na wymiar i meble do wyposażenia innych wnętrz, m.in. łazienek. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas największym sukcesem i dlatego chcieliśmy Państwu zaoferować również możliwość aranżacji wnętrz. Posiadając wieloletnie doświadczenie chcemy zaproponować rozwiązania dopasowane do każdego Klienta i na każdą kieszeń. Po pierwszym spotkaniu lub otrzymaniu korespondencji zawierającej rzuty, przedstawiamy Państwu propozycję wyceny prac projektowych i ustalamy zakres naszej ewentualnej współpracy (projekt kompleksowy lub też częściowy, dotyczący wybranych pomieszczeń). Jeśli akceptują Państwo warunki oferty, spotykamy się w celu dokonania inwentaryzacji wnętrz, a następnie wspólnie pracujemy nad określeniem Państwa oczekiwań dotyczących projektowanych pomieszczeń. Doskonałym uzupełnieniem wystroju będą z pewnością nasze meble kuchenne na wymiar, a także szafy – przesuwne i wnękowe.

Pierwszym etapem jest przygotowanie propozycji koncepcyjnych związanych z układem funkcjonalnym, rozwiązań architektonicznych, sufitów podwieszanych, itp. w mieszkaniu czy domu (lub wybranych pomieszczeniach) w postaci rzutów i widoków. W trakcie dalszych prac projektowych wykonujemy dokumentację dotyczącą układów instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej w formie rysunków technicznych. Przedstawiamy również propozycje kolorystyki we wnętrzu (numery kolorów z próbnika farb) oraz materiałów wykończeniowych. Nasi specjaliści z Krakowa projektują i wykonują meble kuchenne, łazienkowe oraz szafy na wymiar dostosowane do charakteru wnętrza lub oferują pomoc w doborze gotowych elementów wyposażenia wnętrz. Dokładamy wszelkich starań, by wizja projektowa w pełni znalazła swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Meble do kuchni

KUCHNIE

Łącząc znakomite materiały, realizując indywidualne zamówienia i stawiając na najwyższą estetykę, oferujemy Państwu wyjątkowe kuchnie na wymiar. Meble naszej krakowskiej firmy to połączenie trwałości i nowoczesnego designu.

Meble do łazienki

ŁAZIENKI

Projektujemy i wykonujemy meble łazienkowe dopasowane do określonego wnętrza i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Odporne na wilgoć, eleganckie i praktyczne, spełnią oczekiwania.

Garderoby

SZAFY

Oferujemy ergonomiczne i zajmujące niewiele miejsca szafy na wymiar, w tym przesuwne i wnękowe, które można dopasować do różnych wnętrz. Zapewniamy rozwiązania o określonych rozmiarach i wysokiej estetyce.