Modern Grey

Szafa przesuwna z kolekcji Modern Grey to doskonałe połączenie nowoczesnego designu i praktycznej funkcjonalności. Jej proste, czyste linie oraz wykończenie w odcieniach szarości nadają wnętrzu elegancki i minimalistyczny charakter, jednocześnie optycznie powiększając przestrzeń. SZYBKA REALIZACJA Staramy się zaoszczędzić jak najwięcej Państwa czasu wykonując zlecone nam prace w szybkim terminie. INNOWACYJNE POMYSŁY Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobierając…

Brązy i beże

Przedpokój kolorystycznie łączy się z kuchnią, w obu pomieszczeniach użyto takich samych płytek do wyłożenia podłogi oraz podobnego zestawienia kolorów: orzechowego brązu i jasnego beżu. W szafie z lustrzanymi drzwiami przesuwnymi jest sporo miejsca na buty i gospodarcze rzeczy, jak odkurzacz czy deska do prasowania. Z szafą łączy się orzechowe siedzisko z podręcznym wieszakiem oraz…

Czarne i białe

Szafa w przedpokoju z drzwiami przesuwnymi w okuciach aluminiowych, w kolorze szczotkowanej oliwki, z lustrem na drzwiach środkowych oraz perłowym szkłem lacobel w bocznych skrzydłach, podzielonym szprosami. Wnętrze z płyty w kolorze alabastrowym. Podział i kolorystyka drzwi szafy nawiązuje do układu płytek podłogowych: jasnych z ciemnym pasem przy ścianach.

Dom pod orzechem

Rozsuwane drzwi prowadzące z sypialni do garderoby ze względu na skosy poddasza zostały podzielone na dwa skrzydła. Zastosowano tutaj system przesuwny podwieszany, który nie ma dolnego toru. Górny tor osłonięto jasną listwą. W skrzydłach użyto luster, które nie tylko umożliwiają obejrzenie całej sylwetki, ale i optycznie powiększają przestrzeń sypialni.

Dom pod orzechem

Szafa w holu wejściowym domu, z drzwiami przesuwnymi w okuciach aluminiowych w kolorze satyny, skrzydło środkowe z lustrem, a w bocznych płyta laminowana o wyrazistym usłojeniu, w kolorze orzecha. W szafie zamontowano drążki na długie i krótkie ubrania, półki o różnej wysokości oraz szuflady na drobiazgi. Elementy te wykonano również z płyty orzech Marino.

Z NUTĄ WANILIII

Szafa z sypialni ma drzwi przesuwne w okuciach aluminiowych wypełnione szkłem lacobel. Pomimo, że szafa zajmuje całą ścianę pokoju, szkło odbijające światło z okna nadaje zabudowie lekkości. We wnętrzu w jednej części mieści się garderoba z szufladami, a w drugiej niewielkie domowe biuro z miejscem do pracy oraz półkami do przechowywania dokumentów.

Z NUTĄ WANILIII

W przedpokoju znajdują się dwie szafy. Przy wejściu duża szafa z drzwiami przesuwnymi wypełnionymi białym szkłem lacobel. Z szafą skomponowane jest siedzisko z wieszakiem, w kolorze dębu i bieli. Druga szafa z klasycznie otwieranymi drzwiami, zlicowanymi ze ścianą, pełni rolę lustra. Jest to szafa gospodarcza wraz ze schowkiem na buty, z wysuwanymi półkami.